Naturalne produkty Khadi. Co wybrać?

Witaj w świecie Khadi! Znajdziesz w nim naturalne i zdrowe, roślinne farby do włosów, szampony, olejki i odżywki, a także kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy. Wszystkie produkty są oparte na drogocennych roślinach i ziołach najwyższej jakości, prosto z azjatyckich krajów. Zadbaj o swoje włosy - naturalnie, zdrowo i bezpiecznie. 

 

Roślinne farby do włosów Khadi 

→ W 100% naturalny skład 
→ Zdrowe i lśniące włosy
→ Wygodna aplikacja

Roślinne farby Khadi nadają włosom intensywny, naturalny i trwały kolor. Są w 100% naturalne, wegańskie, a do ich produkcji wybierane są tylko najlepsze składniki roślinne. Zawarte w nich zioła - między innymi henna, amla, shikakai, neem - wzmacniają włosy od nasady aż po same końce. Po koloryzacji Twoje włosy odżyją, staną się grubsze i będą zdrowo lśnić. Roślinne farby Khadi są dostępne w aż 18 kolorach, od głębokiej czerni, poprzez chłodne i ciepłe brązy, intensywny rudy i czerwień, aż po słoneczne blondy. 

>>> Zobacz próbnik kolorów farb Khadi

 

Delikatne szampony do włosów Khadi 

→ Nie zawierają SLS
→ Nie zawierają silikonów
→ Bogate w naturalne składniki i zioła

Szampony Khadi delikatnie, ale skutecznie oczyszczają i pielęgnują włosy dzięki zawartości cennych ziół. Ich sekret tkwi w ajurwedyjskiej metodzie produkcji, w której cenne dla skóry i włosów rośliny i zioła ekstrahowane są nad otwartym ogniem, aż do uzyskania bogatego naparu. Dzięki użyciu łagodnych środków myjących są delikatne dla wrażliwej skóry i wspierają skuteczność naturalnej koloryzacji. Nie zawierają silikonów. 

>>> Zobacz naturalne szampony Khadi
 

Odżywcze olejki do włosów Khadi 

→ Naturalna pielęgnacja włosów
→ Cenne składniki odżywcze
→ Utrwalenie koloru po farbowaniu 

Olejki do włosów to podstawa naturalnej pielęgnacji. Stosowane regularnie, najlepiej 2-3 razy w tygodniu, mają zbawienny wpływ na kondycję włosów. Intensywnie je odżywiają, wzmacniają i pobudzają do szybszego wzrostu. Nakładany na włosy olej chroni je przed utratą wilgoci, a jednocześnie wnika w ich strukturę, odżywiając od wewnątrz. 

Olejki Khadi są bogate w ajurwedyjskie składniki aktywne, pozyskiwane tradycyjnymi metodami. Pomagają także utrzymać pigmenty kolorystyczne we włosach i nadają blask po farbowaniu. Aby utrwalić nowy kolor włosów, przed pierwszym myciem po farbowaniu użyj olejku do włosów Khadi. 

>>> Zobacz olejki do włosów Khadi