Konkursy

W poniżej zakładce znajdą Państwo informacje o konkursach, których tematyka związana jest z naturalnymi kosmetykami Khadi. Zapraszamy do zapoznania się z zadaniami konkursowymi, a przede wszystkim z imponującymi pracami, które zostały nadesłane w odpowiedzi. Znajdą w nich Państwo wiele cennych informacji na temat produktów marki Khadi, ich stosowania oraz efektów, jakie dają. Życzymy miłej lektury!

 1. Farby chemiczne kontra naturalne

  KONKURS ZAKOŃCZONY
  Konkurs skierowany był do Pań, które używały farb naturalnych z naszej oferty. Zadanie konkursowe polegało na porównaniu doświadczeń z chemicznej i naturalnej koloryzacji włosów. Zależało nam, by uczestniczki konkursu napisały, jakich farb chemicznych używały (i jak długo) oraz jakie były efekty ich stosowania. Prosiliśmy uczestniczki konkursu, by opisały, co skłoniło je do rezygnacji z chemicznej koloryzacji. Jednym z wymogów konkursowych było podanie informacji, jaką farbę naturalną wybrały po zaprzestaniu chemicznego farbowania, jak długo ją stosowały/stosują i jaki efekt dała na włosach. Dzięki temu otrzymaliśmy niezwykle wartościowe porównania tych dwóch sposobów koloryzacji, które mogą być pomocne dla innych kobiet, które szukają najlepszej dla siebie metody farbowania.

  Link do przesłanych prac konkursowych: Farby chemiczne a naturalne

  Pełna treść konkursu  |  Regulamin konkursu  |  Wyniki konkursu
   
 2. KHADI - Odkryj blask natury

  KONKURS ZAKOŃCZONY
  Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zdjęcia włosów koloryzowanych naturalnymi farbami Khadi. Zdjęcia mogą przedstawiać dowolne ujęcia prezentujące włosy - frontem, profilem, z tyłu, itp., w taki sposób by najlepiej i najciekawiej zaprezentować kolor uzyskany dzięki użyciu farby Khadi.Do zdjęć należało dołączyć opis: koloru wyjściowego włosów, nazwę użytej farby Khadi, sposobu jej przyrządzenia i użycia, wraz z cennymi uwagami i wskazówkami.

  Link do przesłanych prac konkursowych: Przykłady farbowania włosów

  Pełna treść konkursu  |  Regulamin konkursu  |  Wyniki konkursu