Opinie Henna Naturalna

Od AAB: Rewelacja!, 5 gwiazdek
Rewelacyjna farba,piękny kolor, dobrze się nakłada i łatwo zmywa, świetnie kryje siwe włosy. po farbowaniu włosy ładnie się układają, są błyszczące i NIE PROSTUJĄ SIĘ LOKI!. Farba daje wrażenie większej objętości. Tak jak w opisie; w ciągu 2-3 dni po farbowaniu kolor ciemnieje,wyraźnie to widać zwłaszcza na jasnych włosach; z pomarańczowego rudego zmienił się na rudy jak u wiewiórki ale prześliczny. Jeśli nie chce się zbyt ciemnych, trzeba dobrze wyliczyć czas trzymania na włosach. POLECAM!

Od anoniomowo: Super !, 5 gwiazdek
Po prostu świetna henna ! To mój przejściowy kolor, ponieważ przyciemniam włosy z jasnego blondu do orzecha, więc wybrałam opcję dwufazowego farbowania. Wybrałam szybszą wersję, zalałam mieszankę (jakies 90g) wodą o temp 80st,wymieszalam,nalozylam na wlosy, zawinelam w folię i ręcznik, trzymałam 2h, i efek jest o wiele lepszy niż sobie wyobrażałam :) Bardzo twarzowy kolor, wszystkie włoski pięknie pokrył, jestem bardzo zadowolona ! POLECAM !!

Od Monika: Uwielbiam jej kolor, 5 gwiazdek
Moja druga ulubiona farba, zaraz po hennie orzechowy brąz. Włosy są po niej miękkie, błyszczące, odżywione. Uzyskują wspaniały czerwono-rudawy kolor. Na włosach brązowych uzyskujemy dzięki temu cudowny kasztan, który w słońcu mieni się czerwieniami. Niesamowity efekt. Zdecydowanie zostanie ze mną na dłużej :).

Od madame: podobna do Zarqi, 5 gwiazdek
kolor wygląda niemal identycznie jak przy hennie firmy Zarqa,czyli na włosach ciemny blond intensywny rudy (w słońcu podchodzi pod pomaranczowy), idealnie błyszczące i wyglądające zdrowo, polecam!

Od anoniomowo: super!!!, 5 gwiazdek
To tylko moja przejsciowa farba,bo zmieniam z jasnego blondu na orzech,nie spodziewalam się aż tak slicznego koloru!!!piekny:):)robilam szybsza wersje,zalalam proszek 80stopniowa woda,wymieszalam i lekko ostudzona nakladalam na wlosy, trzymalam 2h,efekt swietny!!!!polecam!

Link do produktu: Naturalna Henna