Odżywka do włosów w pudrze Amla Khadi

Odżywka do włosów w pudrze Amla Khadi
Odżywka do włosów w pudrze Amla Khadi
Cena:
38,00 zł
Dostępność:
tymczasowo niedostępny
Nr katalogowy:

KHA-029

Masa netto:
150 g
Certyfikat BDiH
100% naturalny
Puder Amla szczególnie polecany do pielęgnacji włosów suchych i rozdwajających się. Intensywnie odżywia skórę głowy, wzmacnia cebulki włosów, jednocześnie delikatnie oczyszczając i odświeżając włosy. Dodaje włosom objętości, elastyczności i blasku.
Planowana dostępność:
brak informacji

Puder Amla szczególnie polecany do pielęgnacji włosów suchych i rozdwajających się. Intensywnie odżywia skórę głowy, wzmacnia cebulki włosów, jednocześnie delikatnie oczyszczając i odświeżając włosy. Dodaje włosom objętości, elastyczności i blasku. Doskonale sprawdza się jako naturalna odżywka do włosów przed koloryzacją ziołową.


Masa netto: 150g
Kraj pochodzenia: Indie

 

STOSOWANIE:

Wymieszać proszek Amla Khadi z gorącą wodą aż do uzyskania gęstej pasty. Odstawić na noc lub co najmniej na 2 godziny w szklanej miseczce lub słoiku. Dla średniej długości włosów należy użyć 4 łyżki proszku. Papkę nałóż równomiernie na włosy i skórę głowy. Pozostaw na co najmniej 10 minut, na włosach tłustych co najmniej 20 minut. Papkę dokładnie zmyć wodą.

 

Można również użyć pastę na twarz i pozostawić na 10 minut. Następnie przemyć obficie wodą i spryskać wodą różaną. Amlę można również zastosować na całe ciało.

Uwaga: Może przyciemnić włosy

 

SKŁAD:
Emblica Officinalis (Organic Amla Powder)