Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak naturalnie farbować włosy jasne, rozjaśniane lub siwe?

2020-12-23
Jak naturalnie farbować włosy jasne, rozjaśniane lub siwe?

Jeśli masz włosy blond, rozjaśniane chemicznie albo siwe, wciąż możesz bezpiecznie użyć farb Khadi i cieszyć się nowym kolorem oraz pięknymi włosami! Wystarczy, że zastosujesz się do naszych porad.

W większości przypadków możesz nałożyć wybrany kolor farby Khadi bezpośrednio na swoje włosy. Jeśli jednak zamierzasz użyć jednego z kolorów z wysoką zawartością indygo w składzie, powinnaś zastosować metodę dwustopniowego farbowania włosów.

Jeśli masz włosy blond, rozjaśniane chemicznie albo dużo włosów siwych, zastosuj farbowanie dwustopniowe, jeśli Twoim wybranym kolorem jest:

- Ciemny Blond - wcześniej zastosuj farbę Złoty Blond,

- Ciemny Brąz - wcześniej zastosuj farbę Naturalną (czerwoną),

- Popielaty Brąz - wcześniej zastosuj farbę Złoty Blond,

- Czarny - wcześniej zastosuj farbę Naturalną (czerwoną),

- Indygo - wcześniej zastosuj farbę Naturalną (czerwoną).

Na czym polega dwustopniowe farbowanie włosów?

W pierwszym etapie należy zafarbować włosy kolorem Naturalnym (czerwonym) lub Złotym Blondem (sprawdź powyżej, który kolor powinnaś wybrać). Nie przejmuj się tym, jaki kolor włosów otrzymasz - efekt nie będzie widoczny na Twoich włosach po drugim etapie farbowania. Pierwszy kolor stworzy "podkład" dla wybranej farby i pozwoli równomiernie pokryć włosy nowym kolorem.

Przy farbowaniu postępuj według instrukcji. Jeśli masz włosy rozjaśniane tylko na końcach lub siwe włosy tylko na odrostach, możesz pokryć pierwszym kolorem jedynie tę część włosów. W drugim etapie zafarbuj włosy swoim wybranym kolorem farby zgodnie z instrukcją. Do drugiego etapu możesz przystąpić nawet od razu po pierwszym farbowaniu.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz pomocy z wyborem farby, napisz na bok@khadi.pl lub odezwij się do nas na Facebooku.

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 3 opinie
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
Szybko i sprawnie.
2024-06-19
wszystko super
pixel