Wybór produktów KHADI VHC

Efekt uzyskany za pomocą farb roślinnych zawsze zależy od koloru wyjściowego włosów - naturalny kolor gra bardzo dużą rolę.

Wszystkie nasze farby posiadające certyfikat BDIH:

KHADI® Czysta Henna

Nie zawiera żadnych dodatkowych składników. Jasnym włosom nadaje odcień od rudości po czerwienie, natomiast  ciemnym – mahoniu.

KHADI® Henna, Amla i Jatrofa

Dodatek AMLI i Jatrofy pomaga uzyskać niezwykle intensywny i trwały kolor o odcieniu czerwonym (jasne włosy) lub mahoniowym (ciemne włosy).

KHADI®  Jasny brąz

W zależności od czasu trzymania mieszanki na włosach farbuje na kolor od jasnego brązu po brąz, może także nadać włosom lekko mahoniowy połysk. Farba pokrywa siwe włosy już za pierwszym razem.

KHADI®  Naturalny orzechowy brąz

Nadaje włosom odcień ciemnego brązu (efekt zależy od czasu trzymania farby na włosach) bez rudawego połysku. Włosy siwe pokrywa już za pierwszym razem.

KHADI®  Ciemny brąz

Farbuje włosy na ciemny brąz. Polecana do farbowania siwych włosów. Proszę zapoznać się z instrukcjami w rozdziale 8 („Farbowanie włosów blond oraz siwych”)

KHADI®  Czarny

Nadaje włosom ciepły odcień czerni. W przypadku farbowania włosów blond lub siwych zaleca się wcześniejsze ufarbowanie włosów na kolor bazowy (czyt. rozdział 8)

KHADI®   Czyste Indygo

Efektem jest kolor czarny o odcieniu niebieskawym. Nie poleca się do stosowania bezpośrednio na siwe lub blond włosy (czyt. rozdz. 8)

KHADI®  Senna Cassia

Odżywka do włosów bez właściwości koloryzujących, jednakże posiadająca te same właściwości pielęgnacyjne co farby roślinne. Włosom blond nadaje delikatnego złotawego połysku. W nielicznych przypadkach może dojść do odbarwienia, szczególnie jeśli włosy były rozjaśniane chemicznie lub przez długi czas wystawione na działanie promieni słonecznych, niemniej po kilku myciach kolor włosów wróci do poprzedniego stanu.

Stosowana w celu zregenerowania włosów równocześnie z proszkiem AMLA świetnie się sprawdza, nawet w okresie pomiędzy dwoma farbowaniami włosów zwiększając ich objętość oraz intensywność koloru.

Wszystkie farby roślinne można mieszać w dowolnych kombinacjach. Dodając KHADI®  Senna Cassia można z łatwością rozjaśnić odcień brązu i dopasować do jasnych włosów.