Szampon peeling do włosów Khadi

Szampon peeling do włosów Khadi
Szampon peeling do włosów Khadi
Cena:
42,00 zł
Dostępność:
średnia
Nr katalogowy:

KHA-056

Masa netto:
150 g
Certyfikat BDiH
Ziołowy proszek w naturalny sposób dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Produkt ten jest odpowiedni dla osób uczulonych na substancje chemiczne.

Ziołowy proszek w naturalny sposób dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Produkt ten jest odpowiedni dla osób uczulonych na substancje chemiczne. Proszek do mycia włosów jest bardzo łagodny i może być również stosowany jako szampon dla dzieci.

Masa netto: 150g

 

STOSOWANIE:

Wsyp kilka łyżek proszku do szklanki wody i gotuj przez 10 minut. Przelej do szklanego naczynia i odstaw na całą noc. Następnego dnia odcedź wodę od ziół i użyj jej zamiast szamponu na mokre włosy. Pozostaw na kilka minut na włosach i następnie spłucz.

 

SKŁAD:

Sapindus Mukurossi Peel Extract (Reetha), Acacia Concinna (Shikakai), Emblica Officinalis (Amla), Adatoda Vasika (Bansa), Eclipta Alba (Bhringaraj), Azadirachta Indica (Neem), Ocimum Sanctum (Tulsi), Trigonella Foenum-Greacum (Methi, Bockshornklee), Lawsonia Enermis (Mehendi), Citrus Medica Limonum (Citrozone), Rosa Sinensis (Hibiscus), Syzygium Cumini (Jamun), Mangifera Indi