Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Regeneracja włosów po zimie
khadi to bogate w ekstrakty produkty, które zostały stworzone w zgodzie z naturą. Różnorodne zioła, oleje roślinne oraz inne składniki pochodzenia naturalnego mają korzystny wpływ na kondycję włosów i regenerację zniszczonych kosmyków.
Czytaj więcej
Jak dbać o włosy? Odkryj Rytuał Trzech Kroków
Jak dbać o włosy, aby były zdrowe, piękne i długo cieszyły się nowym kolorem? Rytuał Trzech Kroków Khadi to trzy proste kroki, dzięki którym uzyskasz najlepsze rezultaty koloryzacji i pielęgnacji włosów. Dowiedz się, jak przygotować włosy do ziołowej koloryzacji, przeprowadzić farbowanie oraz dbać o włosy.
Czytaj więcej
Olejki eteryczne w produktach Khadi
Produkty Khadi nie zawierają sztucznych aromatów, lecz opierają się wyłącznie na naturalnych substancjach zapachowych. Takimi substancjami są olejki eteryczne. Czym są olejki eteryczne? To naturalne, lotne substancje znajdujące się w roślinach. Olejki eteryczne mogą pochodzić zarówno z korzeni i kłączy roślin, jak i liści oraz kwiatów.
Czytaj więcej
Jak wybrać kolor farby Khadi?
Intensywny rudy, słoneczny blond, popielaty brąz, a może chłodna, głęboka czerń? Dowiedz się więcej o wszystkich odcieniach naturalnych farb Khadi i wybierz swój kolor.
Czytaj więcej
pixel